Rainbow Six Siege

Dział poświęcony dla gier, które nie są wymienione powyżej.
Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Rainbow Six Siege

Post#1 » 29 lis 2015, o 13:40

Czy ktoś planuje zakup tej gry? Gierka zapowiada się fantastycznie, gdzie komunikacja to podstawa a taktyka jest najważniejsza. Gdyby kilka osób od nas posiadało RSS to można było by fajnie pograć. Ja jestem chętny :)

Awatar użytkownika
Szteinoo

Re: Rainbow Six Siege

Post#2 » 29 lis 2015, o 15:35

Myślałem nad tym ale wolał bym najpierw spróbować jakiejś wersji testowej ;)

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#3 » 29 lis 2015, o 16:05

Szteinoo pisze:Myślałem nad tym ale wolał bym najpierw spróbować jakiejś wersji testowej ;)

No teraz była otwarta beta :D

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#4 » 29 lis 2015, o 16:48

_Mark-Blackburn_ pisze:No teraz była otwarta beta :D

No właśnie nie zdążyłem zagrać :P

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#5 » 30 lis 2015, o 10:54

Beta chyba jeszcze jest bo ja wczoraj w nocy normalnie grałem :) a jeśli chodzi o grę to super. Gdyby chociaż piątka z nas ja miała, to grało by się rewelacyjnie ponieważ komunikacja i taktyka są najważniejsze :)

Awatar użytkownika
bratplik

Post#6 » 30 lis 2015, o 17:32

ja to mam jak bedzie 5 moge grac

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#7 » 1 gru 2015, o 00:10

bratplik pisze:ja to mam jak bedzie 5 moge grac

Ja też będę mieć więc można fajnie popykac :)

Awatar użytkownika
chomik

Post#8 » 2 gru 2015, o 19:35

no a chomik żyd bedzie miec jak gra stanieje hehe :lol:

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#9 » 19 gru 2015, o 13:09

W Rainbow Six Siege jest darmowy weekend, jednak aby móc zagrać trzeba podać klucz który dostają osoby które posiadają już grę. Jeśli jest ktoś chętny aby przetestować to zapraszam. Naprawdę warto :) Oto 4 moje klucze dla Was :)

KD7G-JAWC-K94T-MCFA
URK3-43DQ-HHKF-VQTM
JATM-MHU4-CQCK-WHLC
ADP9-PLYV-G6JM-9N3T

Awatar użytkownika
Big-K

Post#10 » 19 gru 2015, o 15:44

Jaką wersje polecacie kupić? Na Uplay czy Steam?Być może poświąteczny napływ gotówki pozwoli kupić i pograć a że w zespole lepiej to wiecie.I jeszcze 1 pytanie...jak wygląda sprawa z graniem na różnych platformach?Znaczy że ktoś ma wersję Steam a ktoś inny Uplay i czy oni mogą grać razem normalnie czy są jakieś problemy albo czy jest to niemożliwe?Wersja Steam kosztuje krocie ale używam go o wiele częściej niż zakichanego Uplay ( tylko do bety Siege ).

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#11 » 19 gru 2015, o 15:58

Czy osoba posiadająca oryginał musi być na serwerze czy można użyczyć sobie powyższego kodu by przetestować grę we własnym zakresie ?

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#12 » 20 gru 2015, o 00:07

Szteinoo pisze:Czy osoba posiadająca oryginał musi być na serwerze czy można użyczyć sobie powyższego kodu by przetestować grę we własnym zakresie ?

Grasz chyba swobodnie :) Nic nie było pisane o tym aby "właściciel" musiał grać razem z Tobą

Awatar użytkownika
chomik

Post#13 » 22 gru 2015, o 18:10

Big-K pisze:Jaką wersje polecacie kupić? Na Uplay czy Steam?Być może poświąteczny napływ gotówki pozwoli kupić i pograć a że w zespole lepiej to wiecie.I jeszcze 1 pytanie...jak wygląda sprawa z graniem na różnych platformach?Znaczy że ktoś ma wersję Steam a ktoś inny Uplay i czy oni mogą grać razem normalnie czy są jakieś problemy albo czy jest to niemożliwe?Wersja Steam kosztuje krocie ale używam go o wiele częściej niż zakichanego Uplay ( tylko do bety Siege ).

z tego co pamietam to kazda gra od ubisoftu kupiona na steam wymaga zalogowanego uplay wiec jak uplay padnie to gra na steam czy uplay tez ale uplay polecam osobisicie niedoswiadczylem zadnych problemow o ktorych tak ludzie mowia ze sie dzieje dla mnie smiga normalnie

PS. obaczilem wersje dla ubogich można przetestować sobie wszystkie klasy itp (pirat) pm jak cos

Awatar użytkownika
vSerko

Post#14 » 13 gru 2016, o 07:26

Awatar użytkownika
vSerko

Post#15 » 16 gru 2016, o 20:31

https://www.youtube.com/watch?v=7WV4sm4-ER0

tutaj macie wszystko ładnie opisane przez Kromkę. Wytłumaczył o wiele lepiej niż Marciu 8-)

Wróć do „Inne Gry”