_Mark-Blackburn_ > Sander van Raise

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

_Mark-Blackburn_ > Sander van Raise

Post#1 » 18 sty 2015, o 01:20

Jako że nikt nic nie pisze to zacznę pierwszy :) Może się to dla was okazać dziwne, ale na imię mam Damian. Oprócz tego że jestem głównym założycielem PTG w 2002 roku, to na co dzień pracuje jako kierowca w Bydgoskim MZK ( Miejskie Zakłady Komunikacji ) Zbytnio nie mam więcej do pisania, za to dużo więcej mam do powiedzenia o moim "drugim wcieleniu" Wy znacie mnie jako Marka Balckburna, ale dla wielu innych osób jestem DJ pod pseudonimem Sander van Raise. Jako że nie zbyt lubię o sobie wpisać wkleję tu to co piszą inni :)

Sander van Raise - Dj, oraz założyciel organizacji MD&T( Music Dance & Tune ), grupy która zajmowała się organizacją różnego rodzaju imprez w latach 2009 - 2013. Zabawę z muzyką zaczął już bardzo dawno temu. W wieku 10 lat rozpoczął naukę gry na instrumentach klawiszowych ( keyboardzie ), co sprawiło że jego zainteresowanie muzyką elektroniczną jeszcze bardziej wzrosło. Gdy skończył 15 lat zaczął bardziej iść w kierunku muzyki Trance. Armin van Buuren, Ferry Corsten, oraz wielu innych Dj zauroczyło go tym stylem. Pasja, zaangażowanie, oraz znajomości pomogły Mu w postawieniu tych pierwszych kroków w świecie Dj-ów. Kilka zwykłych programów takich jak : Virtual Dj, Traktor Studio pokazały że tworzenie setów nie musi być takie trudne. Zadebiutował w 2008 biorąc udział w konkursie dla młodych DJ. Finał w którym Sander zajął 3 miejsce, odbywał się w klubie pod Warszawą. Od tamtego czasu van Raise zbiera kolejnych fanów, kończąc każdy rok wielką imprezą " Golden Night " To co dało mu popularność to przede wszystkich wyjątkowy styl muzyki Trance w połączeniu z najlepszymi klubowymi kawałkami, co przekładało się na fantastyczną komplikację. Damian nie jest typem DJ którego możecie spotkać każdego tygodnia w klubie. Jego występy są rzadkością, ale gdy MD&T szykuje jakąś imprezę gdzie wystąpi SvR to lepiej nie zwlekajcie z kupnem biletu. Imprezy te są bowiem uznawane za jedne z najlepszych w kraju. Dzięki wyjątkowej integracji z klubowiczami, panuje na nich niepowtarzalna atmosfera. Damian jest również producentem muzycznym, lecz nie w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie posiada własnych skomponowanych utworów, jednak na jego koncie znajduje się cała masa mashup'ów, które są grane przez największych DJ na świecie.

Trance Sound Station - Autorski program Sander zdobył ogromną popularność, do tego stopnia że MD&A a później DT Radio zorganizował trzy specjalne, jubileuszowe imprezy na 50,100 i 150 odcinek TSS. Już wkrótce bo wiosną 2015 roku będzie miało miejsce kolejne ważne wydarzenie. Trance Sound Station 200 na który serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do odsłuchu i przypomnienia sobie tego jak wyglądał jubileuszowy odcinek Trance Sound Station 150 : http://www.mixcloud.com/SanderVanRaise/trance-sound-station-with-sander-van-raise-episode-150-live-broadcasting/

Obrazek

Awatar użytkownika
Jago_M3

Re: _Mark-Blackburn_ > Sander van Raise

Post#2 » 19 sty 2015, o 13:33

Mark - gdybyś grał house to bym Ciebie zatrudnił na urodziny ;)

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#3 » 19 sty 2015, o 13:42

Jago_M3 pisze:Mark - gdybyś grał house to bym Ciebie zatrudnił na urodziny ;)

Zależy jaka odmiana :)

Awatar użytkownika
Mateov97

Post#4 » 22 sty 2015, o 23:07

myślałem , że Marek :o

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#5 » 31 sty 2015, o 13:26

O masz, ja z kolei jestem zaskoczony że jesteś DJ'em... nieźle nieźle! gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę kolejnych ;)

Awatar użytkownika
Wylfryd

Post#6 » 1 lut 2015, o 17:15

Obrazek

:D :D :D

Awatar użytkownika
ByDlak125

Post#7 » 5 kwie 2015, o 14:57

Wow, niesamowity jesteś!
Czy grałeś na jakiś większych imprezach typu Tomorrowland?

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#8 » 6 kwie 2015, o 00:33

Tomorowland? :D a to dobre :P Nie, nie aż na takich znanych :) Ale kilka dużych eventów zaliczyłem :)

Wróć do „Przedstaw się”