Cytrynowyy

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
Cytrynowyy

Cytrynowyy

Post#1 » 19 wrz 2015, o 23:46

Witam , zapewne jeszcze mnie tu nikt nie zna , dołączyłem chwile temu . Mimo wszystko postanowiłem się przedstawić, chociaż i tak to wyjdzie w praktyce :P .
No ale ok . Zaczynając od strony PC .
Zwę się Cytrynowyy nick mój ma długą historie więc to może na ts prze piwku się podziele .
Jeżeli chodzi o moją historię z BF ... Przygodę zacząłem z B2 , dużo grałem na konsoli PS3 w BFBD2 i BF 3 :) .
Bardzo długą przygodę mam z Counter strike ;) . OD 1.6 do Global offensive praktycznie od małego :P
Ogólnie lubie gry o założeniu taktycznym itp .
Niech moja ranga was nie zmyli bo nie jednego 140letniego starusza zaskocze :P .
No a tak bardziej Real Life , Mam na imię Maciej ( w rodzinie Król Maciuś I ) .\
Warszawiak <3 .
Za 2 tygodnie stukną 19ste urodziny .
Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Warszawskiej .
Moje hobby to przede wszystkim komputery(grafika komputerowa,html itp ) , sport ( sztuki walki , sporty kontaktowe, aktualnie trenuje już 4 rok futbol amerykański ) , muzyka (AC/DC , Sabaton , Scorpions )

No dobra to w sumie tyle , do usłyszenia na ts i do zo w grze :) .
No i miłej nocy :P

P.S. Mój sprzęt :
Mój zestaw komputerowy:
Procesor: i7 4970K 4.0GHz
Płyta: GIGABYTE GA-Z97X-GAMING 3
Pamięć: DDR3 Kingston 16GB 1866MHz HyperX Fury Red
Grafika: Gigabyte GeForce GTX 650 OC 2GB Gigabyte
Monitor: LG 24MP77HM-P
Obudowa: Zalman Z3 plus biała
Gryzoń: Logitech G100s
http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/Cytrynowyy/

Awatar użytkownika