Admiral_Kirex

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
Admiral_Kirex

Admiral_Kirex

Post#1 » 23 kwie 2015, o 18:55

Witam.
To i może ja powiem coś o sobie. Mam na imię Patryk i nie nie mam 25-30 lat jak to niektórzy twierdzą po moim głosie tylko 17 (w sierpniu kończę 18 lat). Pochodzę ze Śniat mała wieś w Wielkopolsce 70km od Poznania(pyry rządzą). W PTG jestem od ponad roku, obecnie chodzę do technikum mechatronicznego, jestem także w trakcie stażu na myśliwego. Trochę interesuję się militariami a dokładniej karabinami wyborowymi/snajperskimi. W przyszłości chciałbym także dla własnego hobby zajmować się elaboracją pocisków tzn składaniem całego pocisku(spłonka, łuska, proch i nabój) aby wpasować się w gwint lufy jaki jest w danej broni i nadać pociskowi najlepszej prędkości wylotowej co daje bardzo duże skupienie. Co ciekawe można otrzymać bardzo dobre rezultaty a cenowo jest to tańsze od pocisków które można kupić w sklepie, chyba że zacznie się bawienie jakimiś lepszymi pociskami to wtedy już niestety jest to droższe no i czasochłonne

A można mnie spotkać w takich grach jak:
-Battlefield 3/4/Hardline
-GTA V
-DayzSA
-i wiele innych

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Re: Admiral_Kirex

Post#2 » 24 kwie 2015, o 08:45

Kirex się odezwał! Xd

Awatar użytkownika