Wylfryd

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
Wylfryd

Wylfryd

Post#1 » 9 kwie 2015, o 22:39

Byłem pewien, że już to pisałem, ale wchodzę dzisiaj na forum, a tu zdziwko :shock:

Na chrzcie, w 96' decyzją rodziców dano mu na imię Krzysztof, chociaż miał być Basią :D W maju, po trwającym 16 dni koszmarze, zwanym maturą, w końcu wyjdzie na wolność. :D
Cierpiący na chroniczny brak czasu uczeń, który w szkole, z nudów, co roku bije kolejne (swoje :D ) rekordy najwyższej średniej, czy tym podobnych. Z lenistwa nie chce mu się uczciwie pracować, więc wynajduje coraz to nowe stypendia, które mógłby otrzymać w "celach edukacyjnych" i wydać na gry, albo nową rakietę. W wolnym czasie zajmuje się sportem (trenuje tenisa, oprócz tego uprawia gimnastykę i kolarstwo, a w zimie snowboard), graniem na komputerze i czytaniem książek. Jest jednym z tych nielicznych, którzy lubią szkołę i naukę. Paradoksem jest, że im mniej ma czasu, tym więcej potrafi zrobić. Stały bywalec 9gaga i 4chana. Znany jako Wylfyd, Sherlock, lub Krzychu.
Przygodę z grami komputerowymi zaczynał od Playstation 1 u kolegi. Później był komputer i gry RPG i strategie. Po dłuższej przerwie wrócił do grania, tym razem na konsoli, na której jednak również grał głównie offline (wyjątkiem był Battlefield: Bad Company 2). W kwietniu 2014 wrócił do jedynej słusznej platformy do grania, a w czerwcu dołączył do PTG, który stał się jego pierwszym klanem.
Nie lubi, gdy się mówi o nim w trzeciej osobie.

Spotkać mnie możecie w:
- BF4
- BF3 :D
- z rzadka gry z serii Total War

Sprzęt:
- Lenovo U430 Touch
- Merida Rcae 880 Night Blue
- Pathron Sensei ECO
- Wilson Juice 100

Dla leniwych:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/so ... 910391/pc/
http://steamcommunity.com/profiles/76561198040343616/