Daggerka

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
Daggerka

Daggerka

Post#1 » 9 kwie 2015, o 01:29

Hmm... skoro wszyscy robią sobie taką darmową reklamę, to może i ja powinnam :twisted:

Paulina - obecnie zamieszkująca w Krakowie.

Zawsze ciekawska i ucząca się różnych dziwnych rzeczy, które mogą przydać się w życiu. Kiedyś radioamatorka i harcerka. Przez znajomych z ZHP - maniaków militariów wylądowałam w Liceum Wojskowym, gdzie przeszłam między innymi pełne szkolenie dla podoficerów wojska polskiego. Ci sami wariaci oczywiście namawiali mnie do robienia różnych dziwnych rzeczy, np: zabawy z replikami ASG czy kilkudniowe wędrówki po górach, kursy samoobrony, pierwszej pomocy itd. Do dzisiaj lubię czasami postrzelać - zarówno w BF, Soldacie jak i na strzelnicy (z broni palnej i pneumatycznej). Kocham góry i aktywny wypoczynek. Skąd pochodzi mój nick? Całe lata życia zjadła mi gra World of Warcraft. Założyłam własną Gildię: Sfora - która działa do dzisiaj. Z zawodu zostałam inż. Informatyki - Systemy i Sieci. Jeszcze na studiach założyłam własną firmę: SKYDAY. Poza standardem czyli: hosting, tworzenie prostych i bardziej zaawansowanych stron zrobiliśmy między innymi usługę hostingową serwerów głosowych Mumble (taka alternatywa dla TS). Niedawno zostałam również współwłaścicielką Digital Technologies oraz dorobiłam się świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS MR do 25kg (uprawnienia do latania dronem). Jeśli ktoś potrzebuje reklamy własnej firmy / przedsięwzięcia / usługi w sieci, to oferujemy pakiety full serwis w atrakcyjnych cenach. W pakiecie jest wszystko - od zdjęć / filmów z drona (np: Twojego toru gokartowego, hotelu, wypożyczalni kajaków itd), przez przygotowanie serwera, stworzenia wizytówkowej strony (lub bardziej zaawansowanej webaplikacji), po kontakt z grafikami, prawnikami, specjalistami od SEO itd.

Oczywiście zwykłe filmy czy zdjęcia (nawet te sferyczna pozwalające zrobić podniebną wycieczkę z lotu ptaka) to było dla mnie za mało. Drony wykorzystujemy również do fotogeometrii, więc jeśli ktoś potrzebowałby stworzyć grę z niesamowitą grafiką, przygotować niezwykle precyzyjną mapę lub wykonać model otoczenia w celach np: pomiarowych lub wydrukowania swojego osiedla na drukarce 3D w celu zrobienia makiety - zapraszam do kontaktu. Podejmiemy się każdego zlecenia (choć lubimy wyzwania, to nad tymi nudnymi też pracujemy). Kontakt do firm chętnych współpracy zawsze jest mile widziany.

Poza zewnętrznymi zleceniami pracujemy również nad kilkoma innymi fajnymi, własnymi projektami (związanymi z szkoleniami online, komunikacją głosową, hostingiem serwerów - zarówno shared hostingu pod www, VPS, serwerów głosowych, jak i gier, np: BFa itd.), ale opowiem o nich może dopiero gdy zostaną zrealizowane.

Wracając jednak do mnie - gust muzyczny mam dość zróżnicowany i na moich playlistach znajdzie się zarówno dobry rap i rock, jak i muzyka klasyczna i elektroniczna. Czasami zawita blues lub jazz. Kocham filmy i książki o tematyce szpiegowskiej, choć nie pogardzę i dobrym fantasy (Sapkowski jest mistrzem pióra). Na dobranoc pochłonęłam w swoim życiu dziesiątki seriali takich jak Jerycho, LOST, Dr House, Fringe, a obecnie Gra o Tron, Homeland, House of Cards, Shameless i kilka innych.

Jak widać - sporo się ostatnio u mnie dzieje, więc czasu na granie mam coraz mniej. Szukam towarzystwa do typowej casualowej, niezobowiązującej gry po pracy.

Hmm... strasznie się rozpisałam i uzewnętrzniłam... Zwykle dawkuje takie informacje o sobie.

Awatar użytkownika
Szteinoo

Re: Daggerka

Post#2 » 9 kwie 2015, o 06:21

Napisz jeszcze w co grywasz i w co można z Tobą pograć :P

Awatar użytkownika
Daggerka

Post#3 » 9 kwie 2015, o 06:34

Z obecnych na waszym forum: BF3, Sporadycznie DayZ (zwykle po 3h grania ma się dość na kolejne 3 tygodnie z powodu bugów).

Poza tym czasami w taką śmieszną, starą minigierkę Soldat (można odpalić na 15 min by się odstresować w przeciwieństwie do takiego przykładowego BFa, po włączeniu którego zwykle godzina z życiorysu znika)

Ale bywa, że gram również w inne gierki, np: Steam / Origin / Inne starsze gierki jak np: AoE3 itd.

Awatar użytkownika
Wylfryd

Post#4 » 9 kwie 2015, o 07:13

Masz u mnie plusa za blues i jazz, ale za tego "mistrza pióra" przy Sapkowskim to jeden minus to za mało :P

Awatar użytkownika
Daggerka

Post#5 » 9 kwie 2015, o 07:18

...to jeden minus to za mało

Jakoś mało po polsku to jest. Nie podchodzą Ci jego książki czy "mistrz pióra" to za mało powiedziane?

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#6 » 9 kwie 2015, o 07:30

Daggerka pisze:Poza tym czasami w taką śmieszną, starą minigierkę Soldat (można odpalić na 15 min by się odstresować w przeciwieństwie do takiego przykładowego BFa, po włączeniu którego zwykle godzina z życiorysu znika

Soldat pamiętna, zajebista gierka... jest nadal rozwijana? Nieraz noce zarywalem grając ze znajomymi na same granatniki... :P

A BF4 ? Czy odpycha Cię ilość bugów w tej części? :P

Awatar użytkownika
Daggerka

Post#7 » 9 kwie 2015, o 07:40

Jak bym grała w BF3 po 6h dziennie przez kilka miesięcy, to pewnie by mi się już mapy przejadły, ale przy mojej casualowej rozgrywce wciąż dobrze się bawię przy 3. 4 odpaliłam na tydzień za free, przeszłam całego single, pograłam chwilkę na multi i niby fajne... ale nie czuję obecnie potrzeby wydawania 50 PLN za podstawkę czy 120 za premium dla kilku drobnych zmian.

Jeśli jednak nikt tutaj w 3 już nie gra, to pewnie będę zmuszona iść za tłumem...

Co do Soldata - o "rozwoju" trudno mówić, ale średnio raz na 2 miesiące wychodzą jakieś patche łatające bugi, dodające kompatybilność dla win8 czy blokujące chacki... Nie ma już tysięcy graczy jak kilka lat temu, ale kilkadziesiąt osób każdego wieczora na serwerach się znajdzie.

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#8 » 9 kwie 2015, o 07:57

Daggerka pisze:Jak bym grała w BF3 po 6h dziennie przez kilka miesięcy, to pewnie by mi się już mapy przejadły, ale przy mojej casualowej rozgrywce wciąż dobrze się bawię przy 3. 4 odpaliłam na tydzień za free, przeszłam całego single, pograłam chwilkę na multi i niby fajne... ale nie czuję obecnie potrzeby wydawania 50 PLN za podstawkę czy 120 za premium dla kilku drobnych zmian.

Jeśli jednak nikt tutaj w 3 już nie gra, to pewnie będę zmuszona iść za tłumem...

Teraz coraz więcej osób w Hardline'a gra któremu chyba bliżej do CS'a niż do battlefielda... Ale co to za battlefield bez ogromu pojazdów ;)

Awatar użytkownika
Wylfryd

Post#9 » 9 kwie 2015, o 16:13

Daggerka pisze:
...to jeden minus to za mało

Jakoś mało po polsku to jest. Nie podchodzą Ci jego książki czy "mistrz pióra" to za mało powiedziane?

Za stwierdzenie, że jest on "mistrzem pióra" dostać tylko jednego minusa to za mało. :D Więc raczej opcja numer jeden ;)

Awatar użytkownika
MyAnime

Post#10 » 9 kwie 2015, o 20:28

Ale się rzuciliście na kobitę :P

Nie warto oceniać, kto jest mistrzem pióra, a kto nie. Każdy lubi co innego.
Z dobrego fantasy polecę od siebie:

1) Cykl Akta Caine'a - Matthew Stover
2) Cykl Anioł nocy - Brent Weeks
3) Cykl Archiwum burzowego światła - Brandon Sanderson
4) Cykl Pan Lodowego Ogrodu - Jarosław Grzędowicz
i mogę tak wymieniać i wymieniać...

Plus za strzelectwo. Też swego czasu trenowałem. Kbks-y itd ;)

Owszem sporo masz zajęć. Ale to się ceni teraz.

Awatar użytkownika
LecoloV

Post#11 » 13 kwie 2015, o 23:40

Soldat jest mega :D zagrywało się w to z ziomalami.

Wróć do „Przedstaw się”