hemiwow

Chcesz się przedstawić? Napisać czym się zajmujesz w życiu prywatnym? Odwiedź ten dział i napisz co nieco osobie.
Awatar użytkownika
hemiwow

hemiwow

Post#1 » 2 kwie 2015, o 14:58

Piąteczka dla wszystkich !

W dniu wczorajszym zasiliłem szeregi PTG w dywizji BF:Hardline dlatego też postanowiłem przedstawić się na tu forum. Więc tak, na imię mam Kuba i mam 24 lata. Na co dzień prowadzę komis z telefonami w galerii handlowej. Pochodzę z niedużego miasta znajdującego się obok znanego wszystkim OŚWIĘCIMIA. Od razu utnę spekulację : nie nie uciekłem z obozu oraz nie nie mieszkam tam teraz ani wcześniej nie mieszkałem, natomiast przejeżdżam obok zdecydowanie bardzo często i za każdym razem mam ochotę uruchomić te piece widząc chodzących tam wesołych Niemców.
Z serią BF generalnie w przeszłości nie miałem zbyt dużo wspólnego, raczej były to dziewicze tereny single playera w poszczególnych częściach :) Natomiast jestem byłym graczem Counter-Strike, grałem blisko 11 lat od samego 1.5 aż do obecnego GO.
Pomysł z BFH pojawił się tak na prawdę znikąd bo z chęci odmiany od Cs`a, który no nie oszukujmy się po tylu latach może się troszkę "przyjeść". Pewnie zaraz ktoś zapyta jak do was trafiłem a więc, trafiłem do was przez forum BF na którym to się zareklamowaliście a iż nie jestem typem gracza FFA to chętnie postrzelam coś na poważniej ( oczywiście na ile pozwoli czas i kobieta ).

Sprzęt na jakim gram
Monitor : Benq XL2411z
Mysz: SteelSeries Kana V2
Podkładka : Qck LARGE
Słuchawki : AKG511
Buda :
- i5 3570k 3.2 + chłodzenie Zalman
- GTX660 OC 2GB
- dysk SSD 120 GB HyperX
- dysk Samsung 500GB - dodatkowy
- Ram Crucial ballistix 1866 8GB
- Zasilacz OCZ 500W
- Obudowa Hanjung TR200
- dźwiękówka Asus Xonar DG

W grze
400 dpi - 16%
1980x1080 144Hz
detale Średnie - przyzwyczajenie z CS`a jak coś jest za dokładne to jest do d*** :D

Pozdrówki i czółko !

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Re: hemiwow

Post#2 » 2 kwie 2015, o 15:17

Dzień Dobry i Siema xD

Awatar użytkownika
Admiral_Kirex

Post#3 » 2 kwie 2015, o 19:50

Witam :)

Awatar użytkownika
bratplik

Post#4 » 3 kwie 2015, o 00:13

Witamy

ps. a co do piecow to sie usmialem

Awatar użytkownika
Jago_M3

Post#5 » 3 kwie 2015, o 19:55

Nie smieszne

Awatar użytkownika
hemiwow

Post#6 » 4 kwie 2015, o 12:40

Jago_M3 pisze:Nie smieszne

A co to stand up czy przedstawianie się, że ma być śmiesznie ?

Awatar użytkownika
Jago_M3

Post#7 » 4 kwie 2015, o 23:41

Nie smieszy mnie to co tak rozsmieszyloPlika, nawet jesli to mialo byc z przymrozeniem oka, tyle

Wróć do „Przedstaw się”