Karta muzyczna

Dział sekcji Hardware, czyli sprzęt komputerowy: oprogramowanie, podzespoły, nowinki techniczne itp.
Awatar użytkownika
Komendant_PL

Karta muzyczna

Post#1 » 30 sty 2016, o 21:47

Siema
Padło mi wyjście jack na mikrofon w lapku.
Oddanie na gwarancje to miesiąc bez kompa i bf'a
Naprawa to koszt około 150zł
Więc może lepiej kupić zewnętrzną kartę muzyczną (dźwiękową)?
Ceny są różne od 5zł do 100zł. Kupiłbym taką no-name za 20zł albo creativa sund blaster play za 50? Pytanie którą warto kupić jeżeli w ogóle warto kupować zamiast naprawiać?

Awatar użytkownika
PawelSqrK

Re: Karta muzyczna

Post#2 » 31 sty 2016, o 10:53

A przypadkiem nie masz wbudowanego mikro? ja w lapku mam i całkiem nieźle działa. A co do karty to jeśli chodzi jedynie o mikro to taka za 50zł spokojnie styknie.

Awatar użytkownika
Komendant_PL

Post#3 » 31 sty 2016, o 15:39

Mam wbudowany mic. Mam też kawalerkę i półroczne dziecko. Dlatego nie mogę skorzystać z mikrofonu wewnętrznego. Część z was by nie chciała ze mną grać jakbym na ts-ie dawał koncerty ;p

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#4 » 31 sty 2016, o 20:11

Wydaje mi się, że jedno drugiemu nie przeczy. Na TS'ie można ustawić push-to-talk więc mówisz tylko po wciśnięciu przycisku. Tak samo będzie na zewnętrznym mikrofonie jak i na wbudowanym.

Awatar użytkownika
Komendant_PL

Post#5 » 3 lut 2016, o 21:50

dzięki, nie wiedziałem że można takie coś ustawić ;] mam nadzieję że nie będzie to kolidowało z altem w grze.

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#6 » 4 lut 2016, o 14:29

Jeśli będzie kolidowało z altem w grze to ustaw inny hotkey.

Wróć do „Hardware”