Trance Sound Station

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju filmików, zdj, oraz multimediów.
Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Trance Sound Station

Post#1 » 12 kwie 2015, o 00:35

Jeśli ktoś czytał post w którym pisałem co nieco o sobie : http://forum.myptg.pl/viewtopic.php?f=26&t=36 to wiecie czym się również zajmuję na co dzień. Czas na kolejny specjalny odcinek mojego autorskiego programu Trance Sound Station Episode 200! Co ważniejsze będzie to ostatni tego typu event, więc moment dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowy. Decyzją organizatora: Dance-Tunes Radio impreza odbędzie się w Niemczech, a dokładnej daty nie mogę jeszcze zdradzić. Na imprezie wystąpi jeszcze kilku innych znanych Dj'ów, jednak "gwiazdą wieczoru" będzie osoba, która to wszystko zaczęła, czyli ja :) Po raz drugi w swojej karierze zagram sześciogodzinny set więc szykuje się naprawdę niezła impreza :) Poza oczywistą transmisją audio, planowana jest też transmisja video. Czekajcie na więcej inf :)

Obrazek

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Re: Trance Sound Station

Post#2 » 29 kwie 2015, o 01:29

Czas na więcej informacji odnośnie 200 odcinka mojego autorskiego programu radiowego Trance Sound Station
Jak już wcześniej wspominałem, decyzją organizatorów, impreza ta odbędzie się w Niemczech, podobnie jak to było w przypadku świętowania 150 odcinka TSS. Tym razem miejsce imprezy jest znacznie większe niż poprzednio :) Trance Sound Station 200 odbędzie się w Rittal-Arena 30 maja 2015 Poza mną pojawi się jeszcze trzech innych DJ'ów, a cała impreza będzie trwała ok 12 godzin! a mój występ zajmie aż połowę tego czasu.

Już 1 maja rusza sprzedaż biletów. Organizator przewidział 8 tyś. wejściówek które są podzielone w trzech pulach.
1 pula: 1900 biletów w cenie - 8 euro szt.
2 pula: 2 tyś. biletów w cenie - 12 euro szt.
3 pula: 4 tyś. biletów w cenie - 15 euro szt.
VIP bilet 100 w cenie - 30 euro szt.

Wiem że u nas są osoby które również poruszają się w podobnych klimatach muzycznych jak ja :)
Chcieli byście abym zagrał jakiś Wasz ulubiony kawałek? Nie ma problemu. Podsyłajcie mi Wasze propozycje. Jedyny wymóg to taki aby utwór był z rodzaju muzyki klubowej.

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#3 » 26 maja 2015, o 02:28

No nie mówcie że nikt z Was nie słucha muzyki klubowej i nie chciał by usłyszeć ulubionego kawałka w moim secie :)
Coraz mniej czasu bo impreza już w sobotę :!:

Awatar użytkownika
Daggerka

Post#4 » 26 maja 2015, o 12:51

Gratuluje takiego osiągnięcia! Granie przed taką widownią to już niemały zaszczyt, choć jeszcze wiele przed Tobą ;)

Niestety ulubionym kawałkiem się nie podzielę, bo niestety takowego nie mam. Z taką muzyką mam styczność jedynie gdy:
  • ćwiczę
  • sprzątam (sorry)
Krótko mówiąc - gdy potrzebuję rytmicznego powera do działania, a wtedy zwykle lecą jakieś gotowe długie składanki z youtube. Nawet jak bym chciała to nie podam Ci poszczególnych tytułów składowych.

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#5 » 26 maja 2015, o 16:45

_Mark-Blackburn_ pisze:
Już 1 maja rusza sprzedaż biletów. Organizator przewidział 8 tyś. wejściówek które są podzielone w trzech pulach.
1 pula: 1900 biletów w cenie - 8 euro szt.
2 pula: 2 tyś. biletów w cenie - 12 euro szt.
3 pula: 4 tyś. biletów w cenie - 15 euro szt.
VIP bilet 100 w cenie - 30 euro szt.

A gdzie cennik dla członków PTG ? ;)

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#6 » 26 maja 2015, o 21:58

Dla PTG za darmo :D

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#7 » 29 sie 2015, o 16:16

Oj trochę długo przyszło mi czekać na możliwość opublikowania tego setu :) No ale w końcu jest! Trance Sound Station Episode 200 Największa i najlepsza impreza na której miałem okazję grać. Okrągły 2-setny odcinek mojego autorskiego programu został odpowiednio uczczony, chociaż nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze! :D
30 maja 2015 w Rittal-Arenie pojawiło się dokładnie 7687 osób (łącznie z obsługą imprezy) Jeszcze nigdy nie miałem okazji grać przed tak dużą publicznością, trema trochę była do czasu jak wcisnęło się przycisk PLAY.
Drugi raz w życiu zagrałem set który trwał 6h. Oczywiście obawiałem się czy wytrzymam bo chciałem dać z siebie wszystko podczas całego występu. Nie obyło się bez Redbilli, ale w komentarzach na zakończenie imprezy, oraz moich uczuciach śmiało mogę powiedzieć że zagrałem najlepszy set w swoim życiu! Dzisiaj chce się podzielić razem z Wami.

Sander van Raise presents. Trance Sound Station Celebration Episode 200 (Live Broadcasting - cz.1)
https://www.mixcloud.com/SanderVanRaise/sander-van-raise-presents-trance-sound-station-celebration-episode-200-rittal-arena-wetzlar-ger/

Sander van Raise presents. Trance Sound Station Celebration Episode 200 (Live Broadcasting - cz.2)
https://www.mixcloud.com/SanderVanRaise/sander-van-raise-presents-trance-sound-station-celebration-episode-200-live-broadcasting-cz2/

http://i.imgur.com/vMVVs58.jpg
Obrazek

Wróć do „Multimedia”