Bo gra to zabawa

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju filmików, zdj, oraz multimediów.
Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Bo gra to zabawa

Post#1 » 31 mar 2015, o 13:31

Dla przypomnienia, jak wesoło potrafi być na TS. Niestety stare czasy :) ale bardzo lubię do nich wracać.

https://www.youtube.com/watch?v=C3nIRc7ADS8

https://www.youtube.com/watch?v=MbyUaBPyxiM

Awatar użytkownika
Wylfryd

Re: Bo gra to zabawa

Post#2 » 31 mar 2015, o 14:59

Mam wrażenie, że coraz więcej osób zachowuje się tu co najmniej jak facet, który dostał kosza, albo jakby miało co namniej porządną depresję. Weźcie się ogarnijcie, bo mamy tu kurna klan do zbudowania!

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#3 » 31 mar 2015, o 17:52

Wylfryd pisze:Mam wrażenie, że coraz więcej osób zachowuje się tu co najmniej jak facet, który dostał kosza, albo jakby miało co namniej porządną depresję. Weźcie się ogarnijcie, bo mamy tu kurna klan do zbudowania!

Ale o jakim koszu mówisz?
Dziś oglądając filmiki znaleźliśmy ten i zaczęliśmy się śmiać,po czym Mark go wrzucił,aby reszta mogła się pośmiać.
Jaki klan do zbudowania? A coś się posypało? Bo nie sądzę!

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#4 » 31 mar 2015, o 18:13

Chyba Wylfrydowi chodzi o to, że dzisiaj już brakuje takich akcji i śmiechów jak tych z filmików i właśnie warto taką atmosferę znowu zbudować ;)

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#5 » 31 mar 2015, o 18:24

Szteinoo pisze:Chyba Wylfrydowi chodzi o to, że dzisiaj już brakuje takich akcji i śmiechów jak tych z filmików i właśnie warto taką atmosferę znowu zbudować ;)

To trzeba alkoholu :lol: i Shadiego ;)

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Post#6 » 31 mar 2015, o 18:40

No ja to pamiętam tylko ten drugi xD Od razu zachciało by mi się grać w bf'a :D

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#7 » 31 mar 2015, o 19:50

Wylfryd mógł jakoś inaczej napisać, bo tak naprawdę to nie wiadomo o co chodzi xd

Awatar użytkownika
Wylfryd

Post#8 » 31 mar 2015, o 20:50

Chodziło mi o to, że od kilku dni mam wrażenie, że słyszę tylko smęty na TSie (gdy na nim jestem - nawał roboty przed maturą :P ). A post Marka odniosłem jako takie narzekanie (bez urazy Marku) starego dziada w stylu "kiedyś było lepiej/teraz już nie jest tak jak dawniej". Ale może to tylko moje wrażenie.

Przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony.

PS. Klan do zbudowania - po ostatnich wydarzeniach mamy opinię do odbudowania, bo obecnie uważają nas za... no niezbyt nas lubią :) I do tego trochę liczebnie nas mniej.

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#9 » 31 mar 2015, o 20:58

Wylfryd pisze:Chodziło mi o to, że od kilku dni mam wrażenie, że słyszę tylko smęty na TSie (gdy na nim jestem - nawał roboty przed maturą :P ). A post Marka odniosłem jako takie narzekanie (bez urazy Marku) starego dziada w stylu "kiedyś było lepiej/teraz już nie jest tak jak dawniej". Ale może to tylko moje wrażenie.

Przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony.

PS. Klan do zbudowania - po ostatnich wydarzeniach mamy opinię do odbudowania, bo obecnie uważają nas za... no niezbyt nas lubią :) I do tego trochę liczebnie nas mniej.

Powiem tak.
Nasz wizerunek już się poprawił w momencie gdy odeszły osoby z 1 dywizji(wiadomo dlaczego). Wiem bo na co dzień rozmawiam z ludzmi z innych plutonów.
Liczebnie nas mniej? Przeciez z tamtą ekipą i tak prawie nie grałeś! A to że w plutonie było kilku-kilkunastu ludzi więcej i tak w zasadzie niczego nie zmieniało.

Awatar użytkownika
Wylfryd

Post#10 » 31 mar 2015, o 21:46

Witkacy8 pisze:Powiem tak.
Nasz wizerunek już się poprawił w momencie gdy odeszły osoby z 1 dywizji(wiadomo dlaczego). Wiem bo na co dzień rozmawiam z ludzmi z innych plutonów.

Skoro tak twierdzisz. Rozmawiasz (a ja nie), więc tu wiesz lepiej :)

Witkacy8 pisze:Przeciez z tamtą ekipą i tak prawie nie grałeś!

Na meczach może nie, ale na publikach, w ramach "Bo gry to zabawa" jak najbardziej :)

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Post#11 » 1 kwie 2015, o 23:00

W sumie... kiedyś to mi sie lepiej grało w BF. Dlatego chyba przestałem w niego grać (zdarzy się może 1 meczyk na 2tyg.) Dawno nie było takiej luźnej gry i atmosfery na TS jaka temu towarzyszyła, albo mam takie odczucie. Ale chyba też zależy to od osób które wtedy grały czynnie w bf'a teraz mniej, albo w ogóle. Jak by ktoś chciał kiedyś pograć, ale pograć tak że nie liczy się tylko k/d i inne staty, a zabawa na Ts i robić jakieś dziwne rzeczy w grze lub wkurzać wrogów, To ja jestem chętny xD (no jak ktoś na sucho nie może to może i z czymś %%)

Yyy... chyba sam nie wiem do końca co piszę xD

Dobranoc, to pisałem ja _Misiek!

Wróć do „Multimedia”