Escape from Tarkov

Specjalny dział w którym możecie pisać o wszystkim i o niczym, na dowolny temat.
Awatar użytkownika
Daggerka

Escape from Tarkov

Post#1 » 17 sie 2016, o 13:17

Trafiłam na taką ciekawą grę:
http://www.escapefromtarkov.com/

Teoretycznie premiera zapowiedziana jest jeszcze na 2016 rok. Niestety obecnie trwa dopiero zamknięta Alpha. Beta ma być dostępna wkrótce dla wszystkich osób, które kupią przedpremierową wersję (a i pewnie będzie czasowo dostępna za free).

Po szybkim researchu wygląda to bardzo interesująco, choć nie dam się wrobić w kolejne DayZ i dopóki nie przetestuję tego za free to nie zapłacę im ani grosza.

Konto zarejestrowałam, newsletter zasubskrybowany i będę teraz śledziła rozwój.

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Escape from Tarkov

Post#2 » 17 sie 2016, o 17:29

Ja już mam tam subskrypcję pół roku albo i więcej :P też czekam...
To może być zajebista gierka,i tak jak mówisz byle nie skończyli jak Ci ze studia Bohemia :P

A tak nawiasem w DayZ sporo się pozmieniało ;)

Awatar użytkownika
vSerko

Post#3 » 18 sie 2016, o 19:56

również cały czas czekam na gierkę chyba od pierwszych zapowiedzi.

Awatar użytkownika
PawelSqrK

Post#4 » 19 sie 2016, o 08:36

Grafika ma być piękna niczym GTA5, optymalizacja niczym CS, cel jak w dayZ, przeżyć jak najdłużej. Normalnie zapowiada się idealna gierka, ciekawe jak to będzie :) w te gierke na pewno pogram!

ps. Sorki że do bf'a nie zaglądam ale jakoś mnie nie ciągnie mimo iż mam możliwość pograć te 2-3h dziennie.

Pozdrawiam MogeCieZjesc :)

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#5 » 21 sie 2016, o 08:03

PawelSqrK pisze:Grafika ma być piękna niczym GTA5, optymalizacja niczym CS, cel jak w dayZ, przeżyć jak najdłużej. Normalnie zapowiada się idealna gierka, ciekawe jak to będzie :) w te gierke na pewno pogram!

ps. Sorki że do bf'a nie zaglądam ale jakoś mnie nie ciągnie mimo iż mam możliwość pograć te 2-3h dziennie.

Pozdrawiam MogeCieZjesc :)

Zawsze możesz pograć z nami w Rainbow Six Siegie ;)

Wróć do „Hydepark”