RC Heli

Specjalny dział w którym możecie pisać o wszystkim i o niczym, na dowolny temat.
Awatar użytkownika
Szteinoo

RC Heli

Post#1 » 24 maja 2015, o 19:43

Nowy nabytek :D Będzie latane :D

Obrazek

Narazie taki bździutek gdyż chcę ograniczyć koszta napraw do minimum, no i chcę nauczyć się latać RC Helikami ;)

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Re: RC Heli

Post#2 » 24 maja 2015, o 19:54

Oooo widzę że tu już fajną kolekcję masz :P

Awatar użytkownika
Admiral_Kirex

Post#3 » 24 maja 2015, o 19:54

Fajny "Arnold" :lol:

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#4 » 24 maja 2015, o 20:21

Witkacy8 pisze:Oooo widzę że tu już fajną kolekcję masz :P

Na duże nie stać to małym trzeba się zadowolić (bez skojarzeń) :P

Admiral_Kirex pisze:Fajny "Arnold" :lol:

Ty nie śmiej się z Arnolda bo Arnold potrafi nieźle nakopać :lol:

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Post#5 » 24 maja 2015, o 22:05

Szteinoo pisze:
Admiral_Kirex pisze:Fajny "Arnold" :lol:

Ty nie śmiej się z Arnolda bo Arnold potrafi nieźle nakopać :lol:

Bo Arnold nie jest paprotką, to tylko jego kamuflaż do zdjęcia! :lol:

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#6 » 25 maja 2015, o 09:48

_Misiek pisze:Bo Arnold nie jest paprotką, to tylko jego kamuflaż do zdjęcia! :lol:

Ma doświadczenie z Predatora w kamuflowaniu się :lol:

Awatar użytkownika
Daggerka

Post#7 » 25 maja 2015, o 11:01

Jak będziesz kupować nową helkę, to będziesz sobie latać sam, czy jesteś / masz zamiar się zapisać do jakiegoś klubu modelarskiego przy jakimś lotnisku? Bo jak pisałam TUTAJ nie wszędzie można latać.

Jeśli nie ogarniasz przepisów i nie jesteś w żadnym klubie w którym Ci ludzie wytłumaczą co i jak, to zawsze możesz mnie załapać na TSie a dam Ci kilka rad i pomogę sprawdzić, czy nie jesteś w żadnej strefie - tak w razie czego ;)

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#8 » 25 maja 2015, o 13:37

Daggerka pisze:Jak będziesz kupować nową helkę, to będziesz sobie latać sam, czy jesteś / masz zamiar się zapisać do jakiegoś klubu modelarskiego przy jakimś lotnisku? Bo jak pisałam TUTAJ nie wszędzie można latać.

Jeśli nie ogarniasz przepisów i nie jesteś w żadnym klubie w którym Ci ludzie wytłumaczą co i jak, to zawsze możesz mnie załapać na TSie a dam Ci kilka rad i pomogę sprawdzić, czy nie jesteś w żadnej strefie - tak w razie czego ;)

Dzięki, napewno skorzystam z Twojej pomocy ;) raczej będę latał rekreacyjnie, sam, do 20-30 metrów max - muszę widzieć model :D
a jak już będę większą helkę kupował to raczej do lotów 3D / akrobacji więc odległości też raczej pozostaną nie za dalekie i nie za wysokie. Problem jeszcze z miejscem. Upatrzonego jeszcze nie mam.
Jak złapiemy się na TS to zagadam w tej sprawie ;)

Wróć do „Hydepark”