GTA V - wrażenia

Dział poświęcony grze: Grand Theft Auto V
Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

GTA V - wrażenia

Post#1 » 16 kwie 2015, o 10:41

Już kilka dni po premierze, więc może czas na jakąś dyskusję co sądzicie o " nowej " produkcji od Rockstar Games :)
Przypominam też że Ci co posiadają GTA V, zapraszamy do naszej grupy na Social Club : http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/polishtacticalgaming

Awatar użytkownika
MyAnime

Re: GTA V - wrażenia

Post#2 » 17 kwie 2015, o 15:31

Gra jest rewelacyjna. Co tu dużo mówić. Klimat pozostał z poprzednich części. W trybie online przytłacza wręcz ilość zadań ;)

Na dzień dzisiejszy mam jeszcze trochę problem w ogarnięciu wszystkich funkcji. Np w sterowaniu jetem itd.

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#3 » 19 kwie 2015, o 13:43

Nudy z pewnością w tej grze nie ma :)

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#4 » 19 kwie 2015, o 15:26

Mnie urzekło to, że są odświeżone wersje samochodów z poprzednich części typu Blista Compact, Futo, Sabre Turbo, Phoenix, Comet, PCJ 600 a jednak zachowały one swój oryginalny wygląd. Ogólnie jest czym jeździć... :D
A ogólne wrażenia? nie mogę się nacieszyć tą grą, fizyka, mechanika, ogrom zadań pobocznych nie licząc głównej fabuły oraz bardzo liczne małe smaczki jak np. co mi się przydarzyło, schowałem się w malutkiej uliczce przed policją, nie mogła wiedzieć że tam akurat wjechałem, prowadząc poszukiwania zjechali z głównej drogi i zaczęli przeczesywać małe uliczki...

Awatar użytkownika
takasytuacja

Post#5 » 28 kwie 2015, o 01:29

Według mniej pretendent do gry roku, GTA Online wprowadza wiele innowacji i jest czymś świeżym w branży, na pewno zapewni rozrywki dna długie miesiące. Niestety w moim odczuciu fabuła nieco gorsza od moim zdaniem najlepszego GTA (nie licząc GTA Online) czyli San Andreas oraz mapa jednak jest mniejsza (tzn. fizycznie jest większa ale większe są także modele co przenosi się na to że aby objechać całą mapę w GTA San Andreas potrzeba dwa razy więcej czasu no i tam były 3 wielkie miasta z 3 lotniskami + jedno na "zadupiu" ), jednak przy takiej ilości detali nie ma na co narzekać , poza tym jak by mieli przenieść całą mapę z GTA San Andreas piątka by ważyła jakieś 200 GB :mrgreen:

Awatar użytkownika
chomik

Post#6 » 5 maja 2015, o 09:28

takasytuacja pisze:Według mniej pretendent do gry roku, GTA Online wprowadza wiele innowacji i jest czymś świeżym w branży, na pewno zapewni rozrywki dna długie miesiące. Niestety w moim odczuciu fabuła nieco gorsza od moim zdaniem najlepszego GTA (nie licząc GTA Online) czyli San Andreas oraz mapa jednak jest mniejsza (tzn. fizycznie jest większa ale większe są także modele co przenosi się na to że aby objechać całą mapę w GTA San Andreas potrzeba dwa razy więcej czasu no i tam były 3 wielkie miasta z 3 lotniskami + jedno na "zadupiu" ), jednak przy takiej ilości detali nie ma na co narzekać , poza tym jak by mieli przenieść całą mapę z GTA San Andreas piątka by ważyła jakieś 200 GB :mrgreen:

jak by cala mape przeniesli z san andreas do piątki to wazylaby gora 15gb zadne 200 skad ty to wziales?

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#7 » 6 maja 2015, o 19:52

co wy gadacie :D

Awatar użytkownika
takasytuacja

Post#8 » 9 maja 2015, o 14:14

chomik pisze:
takasytuacja pisze:Według mniej pretendent do gry roku, GTA Online wprowadza wiele innowacji i jest czymś świeżym w branży, na pewno zapewni rozrywki dna długie miesiące. Niestety w moim odczuciu fabuła nieco gorsza od moim zdaniem najlepszego GTA (nie licząc GTA Online) czyli San Andreas oraz mapa jednak jest mniejsza (tzn. fizycznie jest większa ale większe są także modele co przenosi się na to że aby objechać całą mapę w GTA San Andreas potrzeba dwa razy więcej czasu no i tam były 3 wielkie miasta z 3 lotniskami + jedno na "zadupiu" ), jednak przy takiej ilości detali nie ma na co narzekać , poza tym jak by mieli przenieść całą mapę z GTA San Andreas piątka by ważyła jakieś 200 GB :mrgreen:

jak by cala mape przeniesli z san andreas do piątki to wazylaby gora 15gb zadne 200 skad ty to wziales?

W tej chwili najwięcej ważą modele 3d (tekstury + szkielety) szczególnie w wysokich rozdzielczościach a także nie skompresowane pliki (po to aby gra chodziła na słabszych kompach) w grach.

Wróć do „GTA V”