Jak szybko ściągnąć i zainstalować update

Dział poświęcony grze: Grand Theft Auto V
Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Jak szybko ściągnąć i zainstalować update

Post#1 » 14 kwie 2015, o 18:38

Ja już gram w Grand Theft Auto V na PC. Dla wszystkich którzy mają wersję pudełkową i mają problemy z pobraniem patcha, który waży 5GB.

1. Pobieracie pliki stąd:
https://mega.co.nz/#F!hspEzCSR!fK6EWnRf4wcGS_xCXpOYaw
2. Robicie kopię zapasową całego folderu dlcpacks:
\...\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks
3. Kopiujecie całą zawartość pobranego folder dlcpacks w odpowiednie miejsce i podmieniacie pliki.
4. Uruchamiacie grę. Teraz dwa scenariusze.
a) zacznie pobierać około 400MB i wszystko powinno być cacy.
b) jeśli chce Wam pobrać dodatkowo około 3GB, to pauzujecie, wchodzicie do folderu dlcpacks, następnie mpheist i robicie kopię pliku dlc.rpf.part, a następnie go usuwacie. Uruchamiacie ponownie GTA i tym razem powinno Wam pobrać tylko około 400MB, które idzie z full prędkością. Cieszymy się grą.

Awatar użytkownika
Szteinoo

Re: Jak szybko ściągnąć i zainstalować update

Post#2 » 17 kwie 2015, o 21:09

Mimo neta 120 MB/s nie mogłem obyć się bez tego sposobu, serwery Social Clubu to jakaś porażka :D 1,6 KB/s średnia! Szybsze jak Pendolino :D

PS. nowy link
https://drive.google.com/folderview?id=0Bz6jzzjAtG4nflJzVHp5bVJlWm9ENU9QRFBwcDA5NGhNWm5NeEQ5Qk1wNDYzYk1zWjNjQ0E&usp=sharing&hc_location=ufi

Awatar użytkownika
Hypia

Post#3 » 18 kwie 2015, o 22:33

U mnie 2 godziny i było po wszystkim. Łącznie z instalacją ;)

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#4 » 19 kwie 2015, o 09:41

Serwery SocialClub zawodziły na początku, dwa dni temu instalowałem GTAV ponownie na SSD i byłem zmuszony ściągnąć całe 65 GB . Transfer wynosił 8-9 Mb/s ( po 2h miałem instalkę) .
Myślę ze ten problem występował po prostu z przeciążenia serwerów(w końcu GTAV rozeszło się jak ciepłe bułeczki :lol: ).

Awatar użytkownika
Szteinoo

Post#5 » 19 kwie 2015, o 11:19

Witkacy8 pisze:Serwery SocialClub zawodziły na początku, dwa dni temu instalowałem GTAV ponownie na SSD i byłem zmuszony ściągnąć całe 65 GB . Transfer wynosił 8-9 Mb/s ( po 2h miałem instalkę) .
Myślę ze ten problem występował po prostu z przeciążenia serwerów(w końcu GTAV rozeszło się jak ciepłe bułeczki :lol: ).

Cholera ja na moim SSD mam miejsca tylko na jedną grę :P BF albo GTA ale w sumie jak GTA się już załaduje to zacięć dogrywania danych już nie ma

Wróć do „GTA V”