Data premiery, wymagania.

Dział poświęcony grze: Grand Theft Auto V
Awatar użytkownika
Hypia

Data premiery, wymagania.

Post#1 » 13 sty 2015, o 20:24

Co powiecie na temat przesunięcia daty premiery GTA oraz o wymaganiach?
Ja osobiście się zawiodłem, bo mocno liczyłem że sobie pogram na multi, ale się przeliczyłem, szkoda ale co zrobisz. A co do wymagań, są dobre, u mnie powinno śmigać ciekawe jak będzie z optymalizacją :D

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Re: Data premiery, wymagania.

Post#2 » 13 sty 2015, o 20:31

Szkoda że nie teraz. Również liczyłem że czymś się zajmę do premiery BFH. Do tego Hardline wychodzi 19 marca a GTA 24 - mało czasu i nie wiadomo w co grać.Jeśli chodzi o wymagania to jak dla mnie trochę za niskie jak na taką grę. Zobaczymy co z optymalizacja tak jak pisał Hypia.

Awatar użytkownika
sogod.

Post#3 » 14 sty 2015, o 17:04

Patrząc na to że wymagania są bardzo przyzwoite myślę że można im wybaczyć ten poślizg ;) mam nadzieje że w marcu będzie można zagrać, bez czekania na kolejne poprawki

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#4 » 14 sty 2015, o 19:32

Szkoda że przesunęli tę premierę,liczyłem że lada dzień będziemy wspólnie naginać.. :(
a jeśli chodzi o wymagania to myślę że dopiero po odpaleniu okaże się co i jak,
ale wyglądają całkiem przyzwoicie ;)

Awatar użytkownika
sogod.

Post#5 » 14 sty 2015, o 21:16

a wgl czy wiecie coś o jakiś bonusach, w sensie jakichś DLC dla posiadaczy poprzedniej części GTA, tej na PS3 i X360, kiedyś coś gdzieś widziałem, ale nie wiem ile w tym prawdy :)

Awatar użytkownika
Admiral_Kirex

Post#6 » 14 sty 2015, o 21:26

Też się zawiodłem myślałem że podczas ferii "bede grał w grę" a tu dupa :(

Awatar użytkownika
ZjemCiKolege

Post#7 » 14 sty 2015, o 23:15

@sogod
tak będą te co dla ps4/xone wpisz w google bonus dla powracających graczy

Awatar użytkownika
Atallos

Post#8 » 14 sty 2015, o 23:41

Niestety beta testy na konsolach trwają :( A może to tylko światełko w tunelu dla studentów? Jak GTA by wyszło to sesja by się poszła *** :D

Awatar użytkownika
Fantismo

Post#9 » 15 sty 2015, o 07:07

Szkoda to fakt oby nie przesuneli znowu na wakcje jak to sie stalo w poprzednim roku i rzeczywiście oby optymalizacja udala im sie lepiej jak ubisoft w końcu ciagle przesuwanie premiery do czegos zobowiazuje

Awatar użytkownika
MyAnime

Post#10 » 15 sty 2015, o 18:52

Ja przyznam, że jestem zawiedziony tak niskimi wymaganiami. Liczyłem, że tyle czasu minęło dlatego, że gra będzie wyglądała pod względem graficznym naprawdę cacy. A coś mi się zdaje, że nie będzie wiele odbiegać od konsolowej wersji.

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#11 » 16 sty 2015, o 01:41

MyAnime pisze:Ja przyznam, że jestem zawiedziony tak niskimi wymaganiami. Liczyłem, że tyle czasu minęło dlatego, że gra będzie wyglądała pod względem graficznym naprawdę cacy. A coś mi się zdaje, że nie będzie wiele odbiegać od konsolowej wersji.

Wiele zależy od optymalizacji. Z podanych wymagań wynika że się postarali, chociaż to wyjdzie dopiero w praniu. Jeśli chodzi o jakość grafiki to nie ma się co martwić bo z pewnością nie będzie gorsza niż na konsolach, a jeżeli będzie nawet taka sama to nic złego, bo na PS4 gra wygląda świetnie.

Awatar użytkownika
sogod.

Post#12 » 16 sty 2015, o 20:40

_Mark-Blackburn_ pisze:
MyAnime pisze:Ja przyznam, że jestem zawiedziony tak niskimi wymaganiami. Liczyłem, że tyle czasu minęło dlatego, że gra będzie wyglądała pod względem graficznym naprawdę cacy. A coś mi się zdaje, że nie będzie wiele odbiegać od konsolowej wersji.

Wiele zależy od optymalizacji. Z podanych wymagań wynika że się postarali, chociaż to wyjdzie dopiero w praniu. Jeśli chodzi o jakość grafiki to nie ma się co martwić bo z pewnością nie będzie gorsza niż na konsolach, a jeżeli będzie nawet taka sama to nic złego, bo na PS4 gra wygląda świetnie.

dokładnie, podstawą jest optymalizacja, zobaczcie specyfikacje X360, technicznie nie jest za ciekawie, a GTA podpinając konsole pod HDMI wygląda naprawdę świetnie.

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#13 » 16 sty 2015, o 21:08

Z pewnością gra nie będzie wyglądała gorzej niż na nowych konsolach, a tam na grafikę nie ma co narzekać.

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Post#14 » 24 lut 2015, o 17:04

6 tygodni później

http://www.pcgamer.com/gta-5-delayed-again-on-pc/

Premiera GTA V przesunięta na 14 kwietnia. Domysłów jest wiele jednym z nich jest premiera BFH. Może to już ostateczny termin? xD

Awatar użytkownika
_Mark-Blackburn_
Administrator

Post#15 » 24 lut 2015, o 17:11

No nie! Oni to już sobie jaja robią z nas, o ile to prawda.

Awatar użytkownika
_Misiek
Moderator

Post#16 » 24 lut 2015, o 17:16

Niestety to prawda na gry-online też już jest info :p

Awatar użytkownika
Witkacy8
Administrator
Kontaktowanie:

Post#17 » 24 lut 2015, o 17:40