Dołącz do nas!

I bądź częścią historii, którą razem tworzymy

REKRUTACJA POLISH TACTICAL GAMING

Rekrutacja nowych członków jest bardzo ważna dla ciągłego rozwoju plutonu, dlatego chcemy aby ten etap był jak najbardziej przejrzysty.
Każdy kto chce dołączyć do naszej społeczności, musi spełnić, oraz przestrzegać kilka kryteriów które są podane poniżej:

Wiek 18+ (CS:GO 19+)

Średnia wieku naszych członków to ok 25 lat, dlatego tylko pełnoletni gracze mogą być członkami naszej społeczności

Aktywność w grze,

Stawiamy na aktywność graczy w plutonie. Członkami PTG są osoby o dosyć regularnej aktywności

Podczas gry przebywać na kanale TS3,

Po to tworzymy społeczność, aby razem grać w gry. Wymóg przebywania w tym czasie na kanałach TS3, jest oczywisty

Przestrzegać regulaminu społeczności PTG

Wszędzie obowiązują jakieś zasady, również u nas. Wymagamy przestrzegania naszego regulaminu, z którym możecie się zapoznać na TEJ STRONIE

Sposoby dołączenia do PTG

Bezpośrednie

Bezpośrednie to nic innego jak kontakt z nami za pomocą naszego serwera TeamSpeak 3: 178.217.188.184, gdzie od nas samych dowiesz się szczegółów odnośnie przejścia rekrutacji, okresu w naszej Akademii, oraz ogólnych spraw tego jak funkcjonuje nasza społeczność. Jednocześnie będziesz mógł zadać nam pytania, a my z wielką przyjemnością na nie odpowiemy.

Pośrednie

Drugim sposobem na dołączenie do nas jest kontakt pośredni, czyli kontakt za pomocą formularzy, wpisów na forum itp. Możesz utworzyć temat na naszym Forum w odpowiednim dziale. Możliwy jest też kontakt z naszymi dowódcami którzy zajmują się rekrutacją do poszczególnych Dywizji. Jeżeli chcecie załatwić to w taki sposób, a nie wiecie do kogo się zwrócić? Odwiedźcie zakładkę Administracja”

AKTUALNIE REKRUTUJEMY DO DYWIZJI