Administracja Polish Tactical Gaming

Podstawą dobrze funkcjonującej społeczności jest odpowiednia organizacja, za którą odpowiadają osoby zarządzające nią.

Witkacy8

Główny dowódca Polish Tactical Gaming. Swoją przygodę z PTG zaczął w 2011 roku. Od tamtego czasu aktywnie uczestniczy w życiu plutonu. Jego zaangażowanie w dobro naszej społeczności jest imponujące. Witkacy jest najlepszym i najbardziej wartościowym dowódcą w historii naszej społeczności.

Mark-Blackburn

To właśnie On w 2002 roku założył pluton PTG. Do dnia dzisiejszego uczestniczy w życiu społeczności, choć nie tak aktywnie jak kiedyś. Większość obowiązków przejął Witkacy, ale to właśnie Blackburn jest założycielem Polish Tactical Gaming.

Bram

Prawa ręka Głównego Dowódcy Witkacego. Razem tworzą bardzo zgrany duet, doskonale się uzupełniając. To właśnie odpowiadają w głównej mierze za funkcjonowanie społeczności Polish Tactical Gaming.

Doświadczenie

Nasi dowódcy to bardzo doświadczony zespół. Od kilku lat prowadzą społeczność Polish Tactical Gaming, zaś Mark-Blackburn już od 15-stu.

Zaufanie

Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której dowódcą plutonu jest osoba, do której pozostali członkowie PTG nie mają zaufania.

Pomoc

Jako dowódcy staram się pomóc i rozwiązać wszelkie problemy dotyczące naszej społeczności oraz członków. Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie.

Komunikacja

Doskonale wiemy, jak ważną rolę w plutonie odgrywa ten segment, dlatego komunikacja i kontakt z naszymi graczami jest dla nas kwestią priorytetową.

Dołącz do nas!

Dołącz do nas i stań się częścią historii, którą razem tworzymy.

Sprawdź szczegóły